Hakkımızda

Ser  Elektrik Çorlu 1992 yılından beri Elektrik Taahhüt alanında faliyet göstermektedir. Başta çorlu olmak üzere çevre ilçeler, oteller, turizm kompleksleri, iş merkezleri, sanai fabrikalar, alışveriş merkezleri gibi alanların elektrik tesisat işleri, taahhüt ve alt taşeronlük  hizmetlerini vermekteyiz. Ser Elektrik her şeyden önce güvenin ön planda olduğu günümüz iş dünyasında, Çorlu’nun güvenilir firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Yenilikleri ve teknolojiye önem veren profesyonel kadromuz ile müşterilerimize ve firmalara en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

Müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde değerlendirip analiz ederek mevcut talebin en uygun maliyet ile kaliteden ödün vermeden, işletme bütcesini minumuma indirerek, hizmet vermeyi prensip edinmiş profesyonel kadro ve en iyi ekipmanla çalışmaktayız.

Hizmetlerimizde kalite, zamanında teslimat ve uygun fiyatlarımızla sizlerin memnuniyeti ve güveni için çalışıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz takdirde Ser  Elektrik Taahhüt ailesi olarak sizlere hizmet vermekten onur ve mutluluk duyacağız.

 

Galeri