16 Tem 2012
Temmuz 16, 2012

Hizmetlerimiz

0 Yorum

Çorlu Ser Elektrik Hizmetlerimiz

 1. 1
  Network Kablolama
  Network sistemlerinin en önemli elemanı olan kablolama, karşılaşılan problemlerde büyük rol oynar. Doğru tasarım ve uygulama ile yıllarca kullanılacak kablolama sistemleri ve genişlemelere uygun altyapı çözümleri sunuyoruz.
 2. 2
  A-G Elektrik Panoları
  Firmamız ihtiyaçlarınıza göre Alçak Gerilim (AG) Elektrik Panolarının, tasarım, projelendirme ve imalatını yapmaktadır. Aydınlatma, Kompanzasyon Panolarına, Dağıtım Panolarından MCC Panolara kadar tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretmekteyiz.
 3. 3
  Otomasyon Panoları
   Ser Elektrik sektördeki geçmiş zengin deneyimi ile karmaşık imalat, ve kumanda proseslerini içeren sistem otomasyonlarını gerçekleştirebilmekte ve müşterilerine kesintisiz satış sonrası hizmetler sunabilmektedir. 
 4. 4
  Kompanzasyon Sistemleri
  Elektrik şebekelerinde kullanılan yüklerin birçoğu, örneğin elektrik motorları ve transformatörler, omikendüktif karakterlidir. Bu tip yükler şebekeden aktif, yani iş yapan gücün yanında, reaktif güç de çekerler. Reaktif güç gerçek işe dönüşmez.
 5. 5
  Fabrika Elektrik Tesisatı
   Fabrika elektrik tesisatı hizmeti kapsamında güç dağıtım panoları kurulumu, kumanda ve aydınlatma panoları kurulumu, topraklama uygulamaları, busbar ve kanal tesisatı, ihtiyaca göre paratoner uygulaması, istenirse güvenik ve izleme sistemleri kurulumu yapılmaktadır.
 6. 6
  Elektrik Tesisatı Yenileme
  Elektrik tesisatı arızaları genel olarak yanlış projelendirme, yanlış malzeme tercihi ya da tesisat eskimesinden kaynaklanmaktadır. Elektrik tesisatında her türlü bakım, onarım ve yenileme gibi konularda ustalarımız hizmet vermeye hazırdır.
 7. 7
  Elektrik Tesisat-Taahhüt
  Dağıtım Merkezi, İndirici Merkezler ve Şalt Sahaları Proje ve Taahhüt İşleri,Aydınlatma (Showroom,Tünel,Bahçe vs.) Projelendirilmesi ve Taahhüt İşleri,Hastane Elektrik Tesisat Proje ve Montajı,Otel Elektrik Tesisat Proje ve Montajı vb.
 8. 8
  Toplu Konut Elektrik Tesisatı
  Tek konuttan 50-100 konuta dek tüm toplu konut projelerini eksiksiz ve zamanında teslim ediyoruz. Proje aşamasından anahtar teslimine dek tüm detaylarla özenle ilgileniyor tüm elektrik taahhüt projelerinde size her türlü desteği sunuyoruz.